%0

1979 yılında nitelikli projeler üretmek ve insanların hayatına değer katmak amacıyla kurulan Keleşoğlu Holding, geçmişten bu yana ulusal ve uluslararası 22 farklı mimar ile 33 nitelikli projeyi hayata geçirmiştir.

Özellikle metropollerin merkezi noktalarında konut, alışveriş merkezi, ticari ve karma projeler geliştiren Keleşoğlu Holding, kurulduğu günden bu yana toplamda 2 milyon 510 bin metrekare yaşam alanı ve ticari alan üretmiştir.

Projelerini inşa ederken nicelik yerine niteliğe önem veren Keleşoğlu Holding, önemli lokasyonlarda yatırımlarına hızla devam ederek sektörün gelişmesine katkı sağlamaktadır.

Alanında uzmanlarla çalışarak yatırımcısına kazanç sağlayan, her geçen gün büyüyen Keleşoğlu Holding, sürdürülebilir güven ortamları oluşturmaya devam ediyor. Dünyadaki gelişmeleri yakından izleyen ve yenilikçi bir perspektifle beklentilerin ötesinde yaşam alanları inşa eden Keleşoğlu Holding, çalışmalarını bu motivasyonla sürdürüyor.

Capacity, Pelican Mall, Historia Fatih, Flyinn, Metroport, Koru Florya, Vadistanbul, Pelican Hill, Ataköy Konakları, Arketip, Yalın Evler gibi birçok sembol projesi bulunan Keleşoğlu Holding, uluslararası birçok ödüle de layık görülmüştür.

Başkanın Mesajı

1979 yılında, insan hayatına değer katmak hedefiyle yola çıktık. O günden bugüne ara vermeden, nitelikli konutlardan ticari birimlere, ofis binalarından alışveriş merkezlerine pek çok alanda gayrimenkul inşa ediyoruz.

Bu yolda gücümüzü; işbirliği içinde olduğumuz paydaşlarımızdan ve yaşamlarına değer kattığımız değerli dostlarımızdan alıyoruz.

Dünya değişiyor ve gelişiyor. Biz de sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip edip, iş süreçlerimizi sürekli yeniliyoruz. Kazandığımız ulusal ve uluslararası ödüller; bize daha fazla sorumluluk getirirken, hep daha iyinin arayışında olmamız için bizi yüreklendiriyor.

Geçmişten aldığımız güç ve kuşaktan kuşağa aktardığımız bilgi birikimi en büyük sermayemiz. Asla eksilmeyen çalışma azmimiz, sahip olduğumuz insan kaynağı ve yüksek teknoloji bizi farklılaştıran özelliklerimiz. Bizi bugünlere taşıyan değerlerimiz ise vazgeçilmezimizdir.

Biz Keleşoğlu Holding olarak bu toprakların değerini çok iyi biliyoruz. Ülkemizin geleceğine ve Türkiye ekonomisine olan güvenle, en iyi bildiğimiz işi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz.

Mustafa Keleş
İTÜ İnşaat Mühendisi
Keleşoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı

Amaçlarımız

Yatırımcısına kazanç sağlama, çevreye duyarlı estetik mimari, yüksek yaşam kalitesi sunmak, hayatı kolaylaştıran yenilikleri sağlamak, konularında en iyi firma olarak bilinmek

Görüşlerimiz

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi ve lider firmalarından Keleşoğlu Holding nicelik yerine niteliğe önem verir, her bölgenin en önemli lokasyonlarında en nitelikli mimari projeleri üretir.

Projeler Lokasyon
İstanbul'un en güzel lokasyonlarında projeler yapmaya devam ediyoruz