%0
Proje Hakkında Konum Galeri Tasarım Sosyal Yaşam

Ataköy Konakları

Zamanın sizin için önemini biliyoruz. Yaşamaya zaman, sevgiye zaman… Herşeye zaman Ataköy Konakları, İstanbul’un merkezinde, Ataköy’de kapılarını açtı. Bu güzel kenti ulaşım sorunu olmadan, doya doya yaşamanız için. Zamanınızı trafiğe değil, yaşamın güzelliklerine, sevdiklerinize ayırmanız için. Mutluluğa bir an önce ulaşmanız için…

Deprem, sizin için bir korku değil, önlemi alınmış bir doğa olayı olarak kalacak. Temel tipi, fore kazıklı radye temel olan Ataköy Konakları’nda her binanın altında 58 ile 98 adet, çapları ise 80-90 arasında değişen yaklaşık 81km uzunluğunda fore kazıklı radye temel yapılmaktadır. Statik Projeleri İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından kontrol edilen Ataköy Konakları’nda Türkiye’nin konusunda en iyi firmalarıyla çalışılmaktadır.

Kameralı güvenlik sistemi, fotoselli araç geçişi, sesli ve görüntülü intercom sistemi, kesintisiz elektrik…
Ataköy Konutları’nda her şey huzurunuz için.

Bugüne kadar ağırlığı İstanbul’da olmak üzere yurt genelinde birçok projeye imza atan başarılı mimar Hüseyin SARI Ataköy Konakları’nda da proje müellifi olarak yer aldı.

Konut Sayısı 950
İnşaat Alanı 269.744 m²
Arsa Alanı 151.482 m²
Adres

Ataköy 2-5-6. Mahallesi, Ataköy Konutları, 34158 Bakırköy/İstanbul

YOL TARİFİ
Galeri

Ataköy Konakları’nın Mimarı
HHS Mimarlık

HHS Mimarlık insanların yaşamasını kolaylaştırmak için barınma, dinlenme, çalışma, eğlenme gibi eylemlerini sürdürebilmelerini sağlamak üzere projenin her aşamasında müşterilerinin taleplerine cevap verecek bilgi birikimine ve deneyime sahiptir.

Yapıları ve fiziksel çevreyi uygun ölçülerde tasarlama ve inşa etme sanatıyla birleşen kağıt üzerinde müşterilerimize sunduğumuz tasarımların, farklı beklentileri karşılayacak kalitede, uygulama aşamasında ise hayallerin gerçeğe dönüşebildiğini gösterecek nitelikte olmasıdır.

Tasarım ve Mimarlık
midclubs

Ataköy Konakları Sosyal Tesis

Ataköy Konutları sosyal tesis alanında basketbol, futbol, voleybol, tenis gibi saha oyunları, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness ve aerobik salonları, Türk hamamı, sauna, SPA, yürüyüş, koşu ve bisiklet parkurları gibi çok zengin seçenekler barındırıyor.

Sosyal Yaşam

Projeler Lokasyon
İstanbul'un en güzel lokasyonlarında projeler yapmaya devam ediyoruz