%0
Proje Hakkında Konum Galeri Tasarım

Flyinn Alışveriş Merkezi

Türkiye’nin sayılı mimarlarından Murat Tabanlıoğlu’nun tasarımını gerçekleştirdiği, Florya – Yeşilköy Havaalanı Yolu üzerinde bulunan alışveriş ve yaşam merkezi; 78 Mağaza, 6 Sinema, Fast Food, Çocuk Eğlence Merkezi, Rekreasyon Alanları ile çevre yerleşimlere yeni bir yaşam alanı kazandırıyor. Home Store’da alışveriş ve yiyecek keyfi, havaalanı ve deniz manzarası ile bir arada.

Toplam Arsa Alanı 5.500 m²
Toplam İnşaat Alanı 38.500 m²
Mağaza Sayısı 78
Adres

Şenlikköy Mahallesi, Harman Sokaği No:48, 34145 Florya/Bakırköy/İstanbul

YOL TARİFİ
Galeri

Flyinn AVM’nin mimarı
Murat Tabanlıoğlu

1960 yılında İstanbul'da doğan Murat Tabanlıoğlu, 1978-1992 yılları arasında eğitimini tamamladı. Viyana Teknik üniversitesi-Mimarlık Bölümü'nü bitiren Tabanlıoğlu, 1990 yılında babası Dr. Hayati Tabanlıoğlu ile birlikte Tabanlıoğlu Mimarlık Şirketi'ni kurdu. Yaptığı çalışmalarla aralarında TMMOB Yapı Dalı Başarı ödülü ve Dubai'de Cityscape Architectural Review yarışmalarında aldığı iki büyük ödül bulunmak üzere bir çok ödül aldı.

Mimarlar Odası, Türk Serbest Mimarlar Derneği, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Birliği, İstanbul Haliç Rotary Klubü, GYİAD, Taç Vakfı Yönetim Kurulu, TEGV Mütevelli Heyeti, Yapısal çelik Derneği üyesi olan Tabanlıoğlu, çeşitli üniversitelerde davetli jüri ve öğretim üyeliği yapıyor.

Tasarım ve Mimarlık

Projeler Lokasyon
İstanbul'un en güzel lokasyonlarında projeler yapmaya devam ediyoruz