%0
Proje Hakkında Konum Galeri Tasarım Sosyal Yaşam

Günyüzü Konakları

Günyüzü Konakları’nda İstanbul ve Boğaz ayaklarınızın altında. Birkaç adım atarak her yere ulaşabileceksiniz. Günyüzü Konakları Anadolu yakasında ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne yalnızca 3 km uzaklıkta. 63.000 m2’de sadece 33 konak. Eşsiz Boğaz manzarası ve yeşilin bütün tonları ile İstanbul ayaklarınızın altında.

Sadece size ait yaklaşık 1 dönüm bahçenizi gölünüzce kullanabilirsiniz. Mimarisiyle geleceği kucaklarken tüm keyif mekanlarını bahçe ve terası ile sunan, 480 m2 kullanımlı, 3,5 katlı konaklarınızda yeni yaşamınız sizi bekliyor. Bodrum Kat: Yemek + Oturma Odası, Mutfak, Kiler, Kalorifer Odası, Wc, Teras. Giriş Kat: Salon, Mutfak, Wc, 3 Teras 1. Kat: 3 Yatak Odası, 3 Banyo, Galeri Çatı Katı: İsteğe göre düzenlenecek. bulunan çok amaçlı residence… Günyüzü Konakları sessiz, sakin bir yaşamla sosyal aktiviteyi bütünleştiriyor.

Yüzme havuzu, tenis kortları, squash, fitness center, Türk hamamı, sauna, seyir terası gibi sosyal imkanları zengin, eşsiz doğasıyla yaşamınıza değer katan bir yuva. Hepsi Günyüzü Konakları’nda…

Konut Sayısı 33
İnşaat Alanı 12.785 m²
Arsa Alanı 63.000 m²
Adres

Acarlar Mahallesi, 34800 Beykoz/İstanbul

YOL TARİFİ
Galeri

Günyüzü Konakları’nin Mimarı
Keleşoğlu Mimarlık

Keleşoğlu Mimarlık yenilikçi ve sürdürülebilir bir çok projeye imza atmıştır. Alanında uzman ekibi ile geçmişten gelen tecrübesini harmanlayarak kaliteli yaşam alanları oluşturdu. Tasarladığı ve inşa ettiği projeler bugün bile bulundukları lokasyonlarda yüksek değere sahiptir. Bu projelerin en önemlileri Yasemin Konakları, Ginza Residence ve Günyüzü Konakları’dır.

Tasarım ve Mimarlık
midclubs

Günyüzü Konakları Sosyal Tesis

Günyüzü Konakları sessiz, sakin bir yaşamla sosyal aktiviteyi bütünleştiriyor.Yüzme havuzu, tenis kortları, squash, fitness center, Türk hamamı, sauna, seyir terası gibi bir çok aktivite sizleri bekliyor.

Sosyal Tesis

Projeler Lokasyon
İstanbul'un en güzel lokasyonlarında projeler yapmaya devam ediyoruz