%0

Sürdürülebilirlik
Yaşamınıza önem katan sürdürülebilir detaylara önem veriyoruz

Yenilik

Kendimize özgün tasarımları en kaliteli malzemeler ile birleştirerek daire sakinlerimizi lüksün en üst noktasına taşıyoruz.

Bünyemizde bulunan AR-GE ekibi ile birlikte inşaat sektörünün en popüler ve dayanıklı ürünlerini bizzat test ederek projelerimizde yer veriyoruz. Dikkat ettiğimiz hususların başında tasarım ve dayanıklılık gelmektedir.

Projeye yakışan renkler, kullanılan malzemelerin tasarımı ve işçilik süreci özenle takip edilmektedir. Yenilikçi bir yaşam için Keleşoğlu Holding projelerini takip edin !

Kullanışlılık

Eksiksiz tasarlanmış mutfaklar, lüks banyolar, kullanışlı odalar ve konforunuzu arttıracak detaylar sayesinde Keleşoğlu’nun farkını hissedeceksiniz !

Odaların dizaynı Keleşoğlu Holding mimarları tarafından özenle hazırlanmaktadır. Dairenizde yaşam alanı olarak yer alan tüm unsurlar özenle seçilmektedir. Huzurlu ve sakin bir yaşam için en uygun çözümler benimsenmekedir. Dairelere özel tasarım ziller, paslanmaz gazetelik, çamaşır odaları ve tüm odaların güneş görmesi koşulu ile hazırlanan tasarımlarla birlikte Keleşoğlu Holding kullanışlı konutlar vaadediyor.

Kalite

Tamamiyle 1. sınıf malzemeler kullanılarak ve alanında uzman firmalarla iş birliği yaparak projelerimizin tümünde en kaliteli yaşam ürünlerini sunuyoruz.

Konut ve Alışveriş Merkezi projelerimizin tümünde kullandığımız ürünler ve detaylar en son kalite malzemelerden seçilmektedir. Kalitenin yanında dayanıklılık esaslı ve satış sonrası destek veren firmalarla çalışmaya büyük özen gösteriyoruz. Mutlu yuvaların kaliteli ürünlerle desteklenmesin için projelerimizde farkımızı ortaya koyuyoruz.

Kullandığımız beyaz eşyalara da aynı özeni göstermekteyiz. Piyasanın en kaliteli ve sorunsuz ürünleri ile projemizi destekleyerek daire sakinlerimizin huzurlu bir hayat yaşamasını amaçlıyoruz.

midclubs Spor ve Yaşam Kulübü

2014 yılından itibaren yeni projelerimizde yer ayırdığımız midclubs spor kulübü, spor deneyimini en üst düzeye taşımayı amaçlıyor.

midclubs, sporseverlerin tüm ihtiyaçlarını giderecek çözümler üretiyor. Temizlik, güvenlik ve teknoloji anlamında üst düzey hizmetleri sağlayan midclubs, uzman kadrosu sayesinde her daim formda kalmanızı sağlayacak kişiye özel programları da titizlikle uygulamaktadır.

Kurulduğu günden beri, Ülkemizin en seçkin spor ve yaşam kulübü olma hedefiyle yola çıkan midclubs, aldığı pozitif yorumlar ve başarılı yönetimiyle fark yaratmaktadır. midclubs, Keleşoğlu Holding projelerinin parlayan yıldızı olmaya devam etmektedir.

Yeşil Alan

Hayata geçirdiğimiz projelerde yeşil alanlara büyük önem vermekteyiz. Bölgelerine en uygun ağaç ve çimlerle donatılmış geniş bir peyzaj sizleri bekliyor.

Yaşam alanlarımızın sadece 4 duvardan ibaret olmadığını çok iyi biliyoruz. Bu sebeple sağlıklı ve huzurlu bir yaşam için projelerimizde yeşil alanlara özen gösteriyoruz. Parklar, yürüyüş alanları, çimler ve ağaçlar bir proje için vazgeçilmez unsur olmalıdır. Oksijeni bol, yeşillikler içinde konutlar inşaa etmeye devam edeceğiz.

Süs havuzları, sulama kanalları ve fışkiler ile birlikte uzman ekibimiz yeşilin her tonunu yaşayabilmeniz için 24 saat çalışmaktadır.

2 Yıl Garanti

Satıştan sonra da müşterilerini yalnız bırakmayan Keleşoğlu Holding, alanında uzman ekibi ile birlikte oluşabilecek sorunlara hızlı çözüm sunabilmek adına 2 yıl boyunca garanti vermektedir.

Satış sonrası ekibimiz ile birlikte siz değerli site sakinlerimizin karşılaşabileceği zorluklara hızlı çözüm üretmeyi amaçlıyoruz. Konusunda uzman ekibimiz, sorunun anlizini yaparak ilgili departmanlara gerekli yönlendirmeleri yapar, süreci disiplinli bir şekilde takip edip yönetir. Bu sayade mümkün olan en kısa sürede sorunlarınıza destek olur.

Bu hizmet Keleşoğlu Holding’in bir ayrıcalığıdır.

Satıştaki Projeler
Keleşoğlu Kalitesi ve güvencesiyle İstanbul’a değer katan projelerimiz

Projeler Lokasyon
İstanbul'un en güzel lokasyonlarında projeler yapmaya devam ediyoruz