%0
Proje Hakkında Konum Galeri Tasarım Sosyal Yaşam

Country Life

Kemerburgaz Göktürk’ün en gözde caddesi, İstanbul Caddesi üzerinde hayata geçecek olan Country Life, 277adet konut, 29 adet ofis ve 50 adet dükkandan oluşmaktadır.

CountryLife hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Ayrıcalıklı ve huzurlu bir yaşam için herşey en ince detayına kadar planladı. Mimari projesi Ömer Çamoğlu ve ekibi tarafından tasarlanan CountryLife, hem konumuyla
hem de bünyesinde barındırdığı özellik ve hizmetlerle fark yaratacak. Projede bir kısmı özel bahçeli olmak üzere toplamda 277 daire ve bunun yanında ofis/dükkanlar bulunmakta. Yaşam birimleri ve ticari alanlar
ekolojik avlunun avantajlarından faydalanırken aynı zamanda birbirlerini rahatsız etmeyecek şekilde düzenlendi.

– 7/24 güvenlik
– 425 araçlık kapalı otopark
– Alışveriş üniteleri
– Açık ve kapalı yüzme havuzları, spa, sauna, hamam
– Çocuk oyun alanları
– Ankastre beyaz eşya
– Rezidans hizmetleri

Konut Sayısı 277
Dükkan Sayısı 50
İnşaat Alanı 59.978 m²
Arsa Alanı 13.129 m²
Adres

Göktürk Merkez Mahallesi, no:, İstanbul Cd. No:30, 34077 Eyüp/İstanbul

YOL TARİFİ
Galeri

Country Life’ın Mimarı
Ömer Çamoğlu

1975 yılında İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi' nden mezun olan Ömer Çamoğlu önderliğinde kurulan Çamoğlu Mimarlık, 1978' den bu yana yurt içinde ve yurt dışında proje, danışmanlık, uygulama ve kontrolluk hizmetleri vermektedir.

Uygulama-detay projelerinin komple projelendirilmesi, uygulama danışmanlık hizmetleri, kentsel dönüşüm, master plan-konsept proje çalışmaları dahil, yapılan projelerde yurt içinde ve yurt dışında kazanılan çeşitli ödüllerin, oluşan yatırımcı ve kullanıcı mutluluğunun sorumluluğumuzu her geçen gün arttırdığı bilinciyle Çamoğlu Mimarlık adıyla gururla imzalanmaya devam etmektedir.

Tasarım ve Mimarlık
midclubs

Country Life Sosyal Tesis

Yüzme Havuzu , fitness, hamam, buhar odası, dinlenme odası, masaj ve günlük aktiviteleriyle dolu dolu bir spor ve yaşam kulübü.

Sosyal Tesis

Projeler Lokasyon
İstanbul'un en güzel lokasyonlarında projeler yapmaya devam ediyoruz