%0
Proje Hakkında Konum Galeri Tasarım Sosyal Yaşam

Flyinn Residence

Florya’da Flyinn Alışveriş Merkezi’ne 2 dk. ve Atatürk Havalimanı’na 5 dk. mesafede, 15.250 m2 arsa üzerinde 8 blok halinde; 250 – 450 m2 arasında değişen 170 daireden oluşan: 24 saat güvenlik ve CCTV odası, Sesli ve görüntülü interkom sistemi, Jeneratör, Her daire için 2 araçlık yer ayrılmış kapalı otopark, Kablo Tv, Açık ve kapalı yüzme havuzu, Fitness, Aerobik salonu, Türk hamamı ve sauna, Bilardo ve masa tenisi, vitamin bar, Çocuk oyun parkı bulunan çok amaçlı residence…

Yapımına 2003 yılında başlanan proje 2006 yılında teslim edilmiştir. Flyinn Alışveriş Merkezi ile bir bütünlük oluşturan projede 4+1 ve 5+1 daireler bulunmaktadır. Lokasyon avantajı ve kullanılan 1. sınıf malzemeler ile birlikte lüks konut tanımını baştan yaratan eşsiz bir yapı olarak yerini almıştır. Temel altıldığı günden bugüne kadar daire sahiplerine çok yüksek oranda kar getirisi sağlamıştır. Flyinn Residence, bölgenin ikon projeleri arasında gösterilmeye devam etmektedir.

Konut Sayısı 170
İnşaat Alanı 9.785 m²
Arsa Alanı 15.250 m²
Adres

Şenlikköy Mahallesi, İnci Sk., 34153 Bakırköy/İstanbul

YOL TARİFİ
Galeri

Flyinn Residence’nın Mimarı
HHS Mimarlık

HHS Mimarlık insanların yaşamasını kolaylaştırmak için barınma, dinlenme, çalışma, eğlenme gibi eylemlerini sürdürebilmelerini sağlamak üzere projenin her aşamasında müşterilerinin taleplerine cevap verecek bilgi birikimine ve deneyime sahiptir.

Yapıları ve fiziksel çevreyi uygun ölçülerde tasarlama ve inşa etme sanatıyla birleşen kağıt üzerinde müşterilerimize sunduğumuz tasarımların, farklı beklentileri karşılayacak kalitede, uygulama aşamasında ise hayallerin gerçeğe dönüşebildiğini gösterecek nitelikte olmasıdır.

Tasarım ve Mimarlık
midclubs

Flyinn Residence Sosyal Tesis

Hamam, Sauna, Açık & Kapalı Yüzme havuzu ve fitness salonu özelliklerini barındıran Flyinn Residence Sosyal Tesis'i daire sakinlerine tam donanımlı hizmet vermeye devam etmektedir.

Sosyal Tesis

Projeler Lokasyon
İstanbul'un en güzel lokasyonlarında projeler yapmaya devam ediyoruz