%0
Proje Hakkında Konum Galeri Tasarım Örnek Daire Sosyal Yaşam

Ginza Lavinya Park

Modern ve fonksiyonel bir kimliğe sahip olan Ginza Lavinya Park’ın mimarisinde sakinlik ve huzur gibi metaforları simgeleyen cam ve ahşap malzemeler ön plana çıkıyor. 158 adet ofisten oluşan ön bloğun kıvrımları rüzgarın hareketleriyle ve şehrin akıcılığıyla bir bütünlük sağlayarak dinamik bir duruş sergiliyor. Toplam 94.107 m2 inşaat alanına sahip olan proje, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan konut bloklarındaki 230 seçkin ailesiyle yaşama yeni bir mana kazandıracak.

Ginza Lavinya Park’ın huzur verici atmosferiyle ortaya çıkan bir çok yaşam stili sağlığınızı korurken zihinlerinizi boşaltmaya yardım ediyor. İster benliğinize çekilip modern zevklere zahmetsizce ulaşmanın keyfini yaşayın isterseniz dışarıya çıkıp, sürekli gelişmekte olan bir metropolün yoğunluğunu keşfedin. Güneşin doğuşuyla birlikte arkadaşlarınızı barbeküye davet edin, bitkileri özenle seçilip süslenmiş bahçede pazar gününün keyfini çıkarın. Burada sizi eğlendirebilecek bir çok seçenek mevcut.

Konut Sayısı 182
İnşaat Alanı 9.589 m²
Arsa Alanı 44.805 m²
Adres

Barış Mahallesi, Mehmetçik Cd. No:30, 34520 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul

YOL TARİFİ
Galeri

Ginza Lavinya Park’ın Mimarı
A Tasarım
Ali Osman Öztürk

Yüksek mimar Ali Osman Öztürk’ün 1997 yılında kurduğu A Tasarım Mimarlık; kentsel tasarım, karma kullanım, konut, ticari, ofis, konaklama, eğitim, araştırma, kamu ve kültür konularında proje hizmeti verir. Ağırlıklı olarak büyük ölçekli projeler gerçekleştiren A Tasarım, yapıları yakın çevresi ile düşünüp tasarlayarak yaşama katma konusunda önemli deneyimlere sahiptir.

Nitelikli yaşam alanlarının oluşturulmasını önemseyen bir yaklaşımla tasarımlar gerçekleştiren A Tasarım; yatırımcılar, mühendislik grupları, peyzaj tasarım ekipleri ve danışmanlarla birlikte proje sürecini yürütür. Birlikte çalıştığı genç ve dinamik kadrosunda da ekiplerin sürekliliğine değer verir.

Tasarım ve Mimarlık
Show Float
midclubs

Ginza Lavinya Park Sosyal Tesis

Ginza Lavinya Park Sosyal Tesis kapsamında sauna, restoran / cafei hamam, oyun parkı, SPA, kapalı yüzme havuzu gibi imkanlar barındırmakta.

Sosyal Tesis

Projeler Lokasyon
İstanbul'un en güzel lokasyonlarında projeler yapmaya devam ediyoruz