%0
Proje Hakkında Konum Galeri Tasarım Sosyal Yaşam

Ginza Residence

Ginza Residence, 9 dönüm arsa içerisinde, 45 bin metrekare toplam inşaat alanına sahip, kamelya, papatya, fulya, manolya, begonya, açelya isimli 6 bloktan oluşmaktadır. Proje, zemin üstü 5 normal katta (2+1), (3+1), (4+1) ve (5+1) daireler bulunmaktadır. Bloklar U şeklinde Marmara Denizi’ne doğru yönelmiştir. Daireler sosyal tesisin açıldığı 3 dönümlük iç avluyla beraber deniz ve göl manzarasına sahiptirler.

Ginza Residence, 9 dönüm arsa içerisinde 45.000 m2 toplam inşaat alanıyla, 182 daireden oluşmaktadır.

Ginza Residence’ta 24 saat güvenlik ve resepsiyon hizmeti, yarı olimpik açık yüzme havuzu, seyir terası, Japon bahçesi, kreş, çocuk parkı, kum havuzu, fitness center, SPA, masaj salonu, sauna, Türk Hamamı, kapalı otopark ve kapalı yüzme havuzu yer almaktadır.

Konut Sayısı 182
Arsa Alanı 9.589 m²
İnşaat Alanı 44.805 m²
Adres

Yavuz Sultan Selim Bulvarı, Jet-Kent karşısı, Beykent Büyükçekmece/İstanbul

YOL TARİFİ
Galeri

Ginza Residence’nin Mimarı
Keleşoğlu Mimarlık

Keleşoğlu Mimarlık yenilikçi ve sürdürülebilir bir çok projeye imza atmıştır. Alanında uzman ekibi ile geçmişten gelen tecrübesini harmanlayarak kaliteli yaşam alanları oluşturdu. Tasarladığı ve inşa ettiği projeler bugün bile bulundukları lokasyonlarda yüksek değere sahiptir. Bu projelerin en önemlileri Yasemin Konakları, Ginza Residence ve Günyüzü Konakları’dır.

Tasarım ve Mimarlık
midclubs

Ginza Residence Sosyal Tesis

Ginza Residence, içerisinde Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu 3.500 m2 iç Avlu, Hamam, Sauna, Spa ve Fitness Center barındıran bir sosyal tesise sahiptir.

Sosyal Tesis

Projeler Lokasyon
İstanbul'un en güzel lokasyonlarında projeler yapmaya devam ediyoruz