%0
Proje Hakkında Konum Galeri Tasarım Sosyal Yaşam

PelicanHill Residence

Türkiye’nin en seçkin ve gözde 650 konutluk california mimarisinde residence projesi. Şehrin yanıbaşında doğa ile iç içe bir yaşam.

Atatürk Havaalanı’na 20dk. mesafe. Hezarfen Havaalanı’na 5 dk. mesafe. TEM -1km, E5 – 5 km kolay erişim. Büyükçekmece Gölü ve Marmara Denizi manzaralı, Farklı daire seçenekleri. 100 m2’den 260 m2’ye kadar farklı tipte, 1.sınıf malzeme kullanımlı anahtar teslim daireler. Deprem güvenliği için fore kazık sistemi, radye jeneral temel sistemi ve yüksek teknolojiye sahip tünel kalıp sistemi uygulamaları. 24 saat kapsamlı maksimum güvenlik. Sadece Pelican Hill Residence sakinlerinin kullanımına açık site içi yollar.

Jenerator sistemi. Doğalgaz erişimi. Her daire için özel olarak tasarlanmış açık ve kapalı otopark sistemleri. Site dışına çıkmadan sosyal tesis imkanları, yaşam ve alışveriş merkezi ayrıcalığı. Wattabe Doğa Sporları Merkezi’ne ve Gürman At Çiftliği’ne yürüyüş mesafesi. Yakın çevrede golf imkanı. 25.000 m2 büyüklüğünde rekreasyon alanı…

Konut Sayısı 650
Toplam İnşaat Alanı 170.370 m²
Toplam Arsa Alanı 75.000 m²
Adres

Göl Mevkii, Alman Lisesi yolu üzeri 218/4 Büyükçekmece

YOL TARİFİ
Galeri

PelicanHill Residence’nin mimarı
Proses Mimarlık

Proses Mimarlık, 2000 yılıdan bu yana, Y. Muh. Mimar Kent Plancısı R. Cihangir Tutluoğlu ve Mimar Selma Akkuş Ortaklığında, 1.5 milyon m2 üzerinde mimarı uygulama projeleri üretmiş ve imalat süreçlerinde danışmanlık görevi üstenmiştir.

Master ölçekli kent planlamasında, detay dekorasyon projelerine kadar olan tüm süreçlerde, çağın gereklerine uygun projeler üretmeye vakfı bir kuruluştur.

Değişen ve gelişen dünya ve ülke koşullarında, talepler doğrultusunda müşteri memnuniyetini öncelik adlederek, mimari hizmetlerini sürdürmektedir.

Tasarım ve Mimarlık
midclubs

PelicanHill Residence Sosyal Tesis

Açık / Kapalı Yüzme Havuzları , Fitness Center, Sauna ve Sosyal alanları ile birlikte 2 katlı tam kapasite bir spor kompleksi PelicanHill Residence sakinlerinin hizmetinde.

Sosyal Tesis

Projeler Lokasyon
İstanbul'un en güzel lokasyonlarında projeler yapmaya devam ediyoruz